Jak znaleźć muzykę, która sprawi, że będziesz płakać

Kiedy jesteś smutny i płaczesz, nie możesz się powstrzymać. Twoje oczy zaczynają puchnąć i łzawić, zaczynasz chlipać, a w końcu po policzkach spływają Ci łzy. Jest to naturalna reakcja na smutek, ale ważne jest, aby znaleźć muzykę, która sprawia, że płaczesz, ponieważ jest to coś, czego nie możesz kontrolować i czego nie możesz się pozbyć.

Jaka jest różnica między płaczem a płaczem z powodu muzyki? Powodem płaczu jest to, że odczuwasz coś, na co nie masz wpływu. Jest to reakcja na coś, na co nie mamy wpływu. Jeśli płaczesz z powodu muzyki, to reagujesz emocjonalnie na piosenkę lub fragment piosenki.

Jest wiele piosenek, które sprawiają, że płaczemy, gdy je słyszymy. Niektóre z nich są smutne, inne radosne, a jeszcze inne stanowią połączenie obu tych uczuć.

Możemy usłyszeć piosenkę i poczuć się smutni z jej powodu, ale nie będziemy płakać z jej powodu. Jest między nimi różnica.

Oto lista 10 najlepszych piosenek, które sprawiają, że płaczesz.

1. „Someone Like You” Adele

2. „Mama” Johna Mayera

3. „Bitch Better Have My Money” – Rihanna

4. „Hands” Lady Gagi

5. „The Boxer” Christiny Aguilery

6. „Crying” Mariah Carey

7. „Tears Dry On Their Own” (Łzy wysychają same) – Pink

8. „The Only Thing I Know – James Blunt

9. „You Make Me Want To Be A Man – Pink

10. „Iris” Goo Goo Dolls

Wnioski:

To prawda, że muzyka odgrywa dużą rolę w naszym życiu. Mamy możliwość odtwarzania muzyki, której chcemy słuchać. Możemy nawet sprawić, że ludzie będą płakać z powodu piosenek, które gramy. Na co więc czekasz? Zacznij odtwarzać swoją ulubioną muzykę, doprowadzaj ludzi do płaczu i poczuj, że masz nad tym kontrolę.