Gadżety dla każdego faceta

Dobrze, jeśli prezent, który podarujemy jest w jakiś sposób przydatny danej osobie. W końcu nie chcemy by nasz podarek kurzył się gdzieś w jakimś zakątku szafy lub strychu. Chcemy by nasz prezent był wykorzystywany przez niego.
Dlatego przedstawiamy przydatne gadżety dla faceta na prezent.

Scyzoryk wielofunkcyjny
Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka. Możliwe, że pojedziemy w góry na wakacje, lub na biwak, nad morze, czy po prostu będziemy na jakiś ognisku, gdzie zabraknie noża, otwieracza do piwa, czy do puszek. Co wtedy robić?
Cóż, mając scyzoryk wielofunkcyjny, który otrzymaliśmy od kogoś bliskiego nie ma o co się martwić. Dlatego jest to przydatny gadżet dla faceta.

Breloczek z otwieraczem
Klucze zawsze mamy przy sobie, za to otwieracze często się gubią lub nie ma ich pod ręką, kiedy są potrzebne. Na szczęście istnieje bardzo przydatny gadżet mianowicie otwieracz w formie breloczka do kluczy. Łatwiej będzie wypatrzyć klucze z takim breloczkiem, a on sam poza funkcją wizualną przyda się na każdym grillu, ognisku czy wszelkich wyjazdach.

Wielofunkcyjne narzędzie
Każda Złota Rączka posiada swoją skrzynkę z narzędziami. Jednak zwykle jest ona za duża by wszędzie mieć ją ze sobą. Tymczasem nigdy nie wiadomo kiedy coś się zepsuje i kiedy to Ty będziesz musiał to naprawić.
Dobrze jest więc mieć pod ręką wielofunkcyjne narzędzie, które zawiera w sobie najważniejsze i najbardziej podstawowe narzędzia. Mimo wszystko lepiej jest mieć przy sobie młotek czy śrubokręt w takiej wersji niż nie mieć nic.

Butelka filtrująca
Dużo się mówi o tym, że powinno się pić dwa litry wody dziennie. Równie wiele mówi się o tym, że trzeba ograniczyć produkcję plastiku na świecie. Jak to jednak pogodzić w sytuacji, kiedy zgrzewkę wody jedna osoba powinna wypijać w ciągu 3-4 dni?
Kupić butelkę filtrującą. Jest to coraz bardziej powszechnie spotykany gadżet. Dzięki niemu o wiele łatwiej jest pić wodę – gdyż zamiast kupowania ciągle nowych butelek wystarczy dostęp do bieżącej wody – i jesteśmy zdrowsi. Zamiast bowiem pić niezdrowe napoje gazowane, czy słodzoną smakową wodę pijemy zdrową i czystą wodę przefiltrowaną z kranu.