Gry i zabawy przed ślubem

Wieczór panieński oraz wieczór kawalerski to szczególna okazja na zorganizowanie ciekawych i niezapomnianych zabaw. Organizacja wieczoru panieńskiego najczęściej spoczywa na barkach świadkowej, natomiast wieczoru kawalerskiego świadka pana młodego. Dlatego też tak ważne jest wybieranie bliskich sobie osób na te szczególne funkcje, dzięki czemu zabawy na wieczór panieński oraz pomysły na spędzenie wieczoru kawalerskiego będą dopasowane do upodobań pary młodej.

Wieczór panieński

Bardzo dobrym pomysłem na zorganizowanie ciekawego wieczoru panieńskiego jest zaplanowanie zabaw mających na celu sprawdzić wiedzę panny młodej o jej przyszłym mężu. Najczęściej tego typu zabawy na wieczór panieński to po prostu seria pytań na temat partnera, które zostały wcześniej udzielone przez pana młodego. Dzięki temu możliwe jest wiarygodne sprawdzenie prawdziwości odpowiedzi panny młodej i ewentualnego ukarania jej w wymyślony sposób przez resztę uczestniczek wieczoru panieńskiego. Innym pomysłem na ten szczególny dzień dla panien młodych, które nie przepadają za hucznymi imprezami oraz alkoholem, jest spędzenie weekendu na zabiegach pielęgnacyjnych, masażach oraz zabiegach kosmetycznych w odpowiednim do tego hotelu. Na tego typu weekend warto zabrać najbliższe osoby, z którymi spędzenie tego czasu będzie szczególnie ważne i przyjemne.

Wieczór kawalerski

Wieczory kawalerskie najczęściej kojarzą się ze spędzaniem kilku dni na piciu alkoholu i spędzaniu czasu jedynie w męskim gronie. Doskonałym pomysłem na tego typu wieczory jest rezerwacja szczególnego miejsca, jak na przykład domek nad jeziorem, gdzie pan młody z kolegami mogą spędzić dużo czasu na wolnym powietrzu i w swoim najbliższym gronie. Wieczory kawalerskie nie muszą być jedynie wulgarne i spontaniczne, a wszystko zależy przede wszystkim od osoby, która zajmuje się jego planowaniem i ostatecznym organizowaniem. Zatrudnianie striptizerek i organizowanie wieczoru w taki sposób już dawno nie jest popularne, dlatego lepiej skorzystać z bardziej kreatywnych i ciekawych pomysłów.